Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
Robert Vogel, Vogel AGF:

"Prijzen Franse bloemkool redelijk goed"

Tholen - "In de bloemkoolmarkt is er momenteel sprake van een goede vraag en redelijk hoge prijzen. Dit is voornamelijk te danken aan het feit dat er minder beschikbaar is op de markt", legt Robert Vogel van Vogel AGF uit. "Het Spaanse seizoen is een eind afgelopen en het Nederlandse seizoen is nog niet begonnen. Dus op het moment is alleen Frankrijk op de markt. Deze hebben de meest regelmatige aanvoer."



Volgens de vollegrondsgroentenspecialist van de Best Fresh Group gaan de bloemkolen voor een redelijke prijs weg. "Het prijsniveau ligt rond de 8/9 euro voor 6 stuks." Robert vertelt dat de belangrijkste afnemers vooral binnenlandse retailers zijn. "De export ligt momenteel op een laag pitje en zal weer beginnen als de Hollandse weer op de markt zijn." Hij verwacht deze in mei. "De aanvoer van Frankrijk loopt tot ongeveer eind mei en dan zijn ook de Hollandse nieuwe weer op de markt."



Voor meer informatie:
Robert Vogel
Vogel AGF
Groothandelsmarkt 17
1681 NN Zwaagdijk-Oost
Tel: 0228-565060
www.vogelagf.nl