Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Maakt smartphone portemonnee overbodig?

Betalen per Smartphone: al meer dan 50% van de Duitse consumenten is hierin geïnteresseerd. Dat geldt vooral voor jonge gebruikers (tussen de 16 en 24 jaar). Van hen vindt 75% het aantrekkelijk om per mobiel te betalen en zij maken hier dan ook reeds gebruik van. Bovendien laat de toename van het aantal LTE-netwerken in Europa en het daaraan verbonden toenemende aanbod, de interesse voor het betalen via het zogeheten m-commerce stijgen.

De handel, mobiele dienstverleners, payment- en commercedienstverleners komen daarom op 26 april 2012 in het Zwitserse Zürich bij elkaar om zich te laten informeren over vernieuwingen en ontwikkelingen op de markt en om informatie op dit gebied met elkaar uit te wisselen. Daarbij zullen onder meer de Zweedse handelsonderneming Coop, die Post, MeinProspekt, GS1 Germany, Paypal, Loxi, Payback en vele anderen van de partij zijn. Of de Smartphone de portemonnee binnenkort overbodig maakt? Dat zal de tijd leren.
Publicatiedatum: