Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Fotoreportage BedrijfsautoRAI

Dinsdag 17 april was de eerste beursdag van de BedrijsautoRAI. Iets voor 11.00 stond de hal vol met mensen die aan het wachten waren om naar binnen te gaan. Om 11.00 uur werd deze geopend en het officiƫle startsein werd gegeven door staatssecretaris Joop Atsma.



Tijdens de opening werd ook de SV Innovation Award uitgereikt aan het bedrijf van Broshuis BV voor de 2+6 SL Semi Low loader. Deze ING Lease gesponsorde Innovation Award werd voor de vijfde keer uitgereikt aan een bedrijf dat een innovatie heeft ontwikkeld in efficiency en/of techniek op het gebied van wegtransport.



Lopend door de beurs kom je allerlei bedrijven tegen van de grote trucks tot aan de accessoires als navigatie. Op het showplein zijn de showtrucks van de 7 grootste truckmerken te bewonderen en op het klassiekerplein staan verschillende historische vrachtwagens en bestelwagens. Ook kun je een bezoek brengen aan het buitenpark waar de proefritten plaats vinden en waar je een off-road parcourse af kunt leggen.

Klik hier voor een foto impressie van de beurs.