Aspergeworkshop voor kinderen op Floriade
Aceera organiseert jaarlijks een evenement voor kinderen waar zij op een leuke en spannende manier met asperges in aanraking komen, waarbij alle zintuigen worden geprikkeld. Met de Floriade in de aspergeregio van Nederland en de inzending van Aspergepaviljoen aldaar, was de keuze voor deze locatie snel gemaakt.
Het programma start voor de klas om 11:30 uur met een Floriade Kids lunch en vanaf 12:30 uur kunnen ook de bezoekers van de Floriade meegenieten van het lekkers dat ze gaan koken in de stand van Kokkerelli. Spelenderwijs zullen ze zich verwonderen over het product asperges in de Aspergetunnel en gaan ze natuurlijk het aspergeveld in om de oogst zelf te beleven.
Ter afsluiting ontvangen ze een leuke (en leerzame) attentie en gaan zij om 15:00 uur op de foto met Flora & Florian en de Aspergekoningin 2012, Dianne Vlemmix.