MVO Nederland lanceert op 1 april 2012 de IMVO-voucher. Met de voucher krijgt u 50% korting tot een maximum van €10.000 op een adviesaanvraag over internationaal maatschappelijk verantwoord ondernemen. De IMVO-vouchers vormen een uitbreiding van het aanbod aan partners van MVO Nederland. Het betreft een pilot project om partners te ondersteunen bij hun duurzaamheidsambities.
Zit uw adviesvraag in internationale MVO hoek? Bent u MKB-er en zit uw handelspartner in Afrika, Latijns Amerika, Azië of Oost-Europa? (Zie hier de volledige landenlijst.)
Vraag dan vanaf 1 april een voucher bij ons aan. MVO Nederland stelt 50 vouchers ter beschikking. Dus weer er snel bij.
Wie kan een voucher aanvragen?
Elke MKB-partner van MVO Nederland kan een voucher aanvragen. Ook MKB-ers, die lid willen worden van MVO Nederland, kunnen een voucher aanvragen.Aanvragen worden behandeld in volgorde van binnenkomst. Indien er meer aanvragen binnenkomen dan er vouchers resteren, zal er loting plaatsvinden.
Meer informatie:
[email protected]