Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
onder meer pitahaya, kumquats en eetbare bloemen

Arava start met exotenlijn



Tholen - Arava heeft onlangs haar assortiment uitgebreid met een exotenlijn. Zo biedt deze Israëlische exporteur, die vooral bekend staat om het kruiden- en paprikapakket, nu ook pitahaya en kumquats aan.



Hiervoor heeft Arava een aantal producenten geselecteerd. Een van deze telers verwacht richting de zomer tevens een nieuwe variëteit van dragon fruit te zullen oogsten. "Deze exoot lijkt op de pitaya, maar is wit van binnen en erg sappig", vertelt Omer Kamp van Arava.



Voorlopig wordt er een kleine start gemaakt met Pitaya, Kumquats en ook eetbare bloemen.



"Het slechte weer in Israël met veel regen en koude nachten heeft de groei van de kruiden geen goed gedaan", vertelt Piet Bouma van Arava.



"Hierdoor was er minder aanvoer van kruiden dan normaal in deze tijd van het jaar. Hierdoor kon niet altijd aan de vraag van de klanten worden voldaan, maar de vooruitzichten zijn nu weer goed. De temperatuur gaat weer omhoog en dat bevordert de groei."

Voor meer informatie:
Piet Bouma
ADS Arava-Holland BV
Klappolder 121
2665 LP Bleiswijk
Tel: 010-4337471
Fax: 010-4337461
www.arv.co.il