Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

China: BASF en COFCO Tunhe gaan tomaten duurzaam produceren


BASF en COFCO Tunhe, één van 's werelds grootste producenten en verwerkers van tomaten, die gevestigd is in Peking (China), zijn een strategische samenwerking aangegaan. De bedrijven willen samen de duurzame tomatenteelt in China bevorderen en verder ontwikkelen. Het hoofddoel van de samenwerking is het opbouwen van een productiesysteem, dat is afgestemd op de behoeftes van de gehele levensmiddelen-waardeketen. De twee bedrijven zijn reeds begonnen met het analyseren van de wensen van de Chinese tomatentelers en deze af te stemmen op die van de levensmiddelfabrikanten, die voor de exportmarkten produceren.


BASF en COFCO Tunhe willen de telers helpen de kwaliteit van hun tomaten te verbeteren, de oogst te verhogen en de agrarische risico's in de tomatenteelt te beteugelen. Met zijn ervaringen op het gebied van agrarische duurzaamheid zal BASF op maat gesneden, geïntegreerde oplossingen inbrengen. Deze zullen bestaan uit gewasbeschermingtechnologie, agrarische dienstverlening en oplossingen voor stress- en ressourcemanagement.


De samenwerking zal aanvankelijk gericht zijn op op maat gesneden oplossingen met de voordelen van AgCelence gewasbeschermingsmiddelen van BASF. Producten van het merk AgCelence bieden de telers nog meer voordelen dan alleen gewasbescherming en versterken de gezondheid en vitaliteit van de planten. AgCelence heeft reeds in meerdere landen op de wereld bijgedragen aan de verbetering van de kwaliteit en duurzaamheid in de tomatenteelt. „De Chinese tomatentelers zullen profiteren van een betere plantengroei, een hogere stresstolerantie, een verbeterde tomatenkwaliteit met een hoger suikergehalte en een vergroting van de oogst", zegt Tracy Wu, directrice van BASF Crop Protection China.


De provincie Xinjiang waarin COFCO is gevestigd, is goed voor 70% van de binnenlandse tomatenproductie. Hiervan wordt jaarlijks 700.000 ton geëxporteerd naar meer dan 100 landen
Publicatiedatum: