Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
"Leendert Moerman: "Dankzij Adegeest alleen installatie in ketelhuis aangepast"

Adegeest zorgt voor oplossing CO2-installatie bij telers

Voor de CO2 leveringsproblemen van de ROCA installatie heeft Eneco een oplossing gevonden door te gaan doseren met zuivere OCAP-CO2. De samenstelling en de aangeleverde volumestroom is anders dan dat de afnemers gewend zijn. De volumestroom vanuit de ROCA-centrale bevatte een aandeel van 10% CO2. Nu dit zuivere OCAP-CO2 betreft, is het aandeel CO2 opgelopen naar 100%. Menig kweker dient door de gewijzigde levercondities de technische installatie aan te passen en zorg te dragen voor een verplichte ventilatievoud van de opstellingsruimte, zo ook de firma Moerman te Bergschenhoek.

Directeur Leendert Moerman legde het probleem voor aan zijn installateur en na inventarisatie van het probleem en het vaststellen van de nieuwe ontwerpgegevens, heeft Adegeest Kasverwarming een oplossing verzorgd. De opdracht is verstrekt en de materialen zijn besteld. Begin februari wordt de CO2-installatie aangepast. Leendert Moerman: "Dankzij de oplossing van Adegeest kasverwarming wordt alleen de installatie in het ketelhuis aangepast, alle smoorplaatjes en darmen in de kas blijven gewoon ongewijzigd."

Voor meer informatie:
Jean-Pierre Schenkeveld
Peter Brussé
Adegeest Kasverwarming
Bergschenhoek
010-5221180
[email protected]

L.C. Moerman
Hoeksekade 111e
2661 JL Bergschenhoek

Publicatiedatum: