
Vorige week was de Fruit Attraction in Madrid. De tweede editie van de beurs, trok 460 bedrijven aan die hun producten aan de nationale en internationale bezoekers presenteren. Er waren internationale standhouders en bezoekers uit o.a. Nederland, Frankrijk, Mexico, Verenigd Koninkrijk en Italië.
Tijdens de beurs werd eveneens de eerste Grape Attraction gehouden, een forum over pitloze druiven. Onderzoekers en professionals uit de Verenigde Staten, Zuid-Afrika, Brazilië, Israël, Chili, Nederland, Groot-Brittannië, Italië, en Duitsland kwamen bijeen tijdens de bijeenkomst georganiseerd door IFEMA en APOEXPA FEPEX.
Onze collega's van FreshPlaza.es waren op de beurs aanwezig en maakten de volgende fotoreportage. Klik hier voor de foto's