Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Chiquita wil blijven innoveren

Tholen - Chiquita kondigde de ondertekening aan van een internationale franchise-overeenkomst in het Midden-Oosten voor de exploitatie van Chiquita Fruit Juice Bars, als onderdeel van haar wereldwijde innovatiestrategie. De eerste reeks locaties zijn al open, waardoor het nog leuker wordt om de Dubai Metro te gebruiken.
Consumenten kunnen bij de sapbars kiezen uit een keus van producten variërend van vers fruit, op bestelling vers geperste sappen, fruit partjes, milkshakes, energie drankjes en smoothies en een reeks andere gezonde snacks. 

"Chiquita Fruit Juice Bars maken deel uit van onze strategie om het merk Chiquita over de hele wereld bekend te maken," zei Fernando Aguirre, voorzitter van Chiquita. "We zijn verheugd om samen te werken met de FFC en om de handige en voedzame vruchtendranken, die zeer populair zijn in Europ,a naar Dubai te brengen. Deze partnerschap zal ons helpen om aan de groeiende vraag naar geschikte gezonde, verse en voedzame dranken te voldoen. “

"We weten dat mensen de aanwezigheid van onze Fruit Juice Bars op de metro verwelkomen," zei Abdul Reza Mansouri, partner van Fresh Fruit Company, een belangrijke distributeur van Chiquita in het Midden-Oosten.”Al onze vruchten zijn in topconditie en de drankjes zijn allemaal vers bereid, wat betekent dat we een natuur-zuivere verse, gezonde en verfrissende keuze aan de consument bieden." 

De verkooppunten zijn gevestigd op drie pas geopende stations, Union Square, Dubai International Financial Centre, en Rigga. Als de metro volledig operationeel wordt, zullen Chiquita Fruit Juice Bars te vinden zijn op 11 stations rond het netwerk. 

De laatste paar jaar heeft Chiquita succesvol product initiatieven gelanceerd en joint ventures kunnen profiteren van haar sterke merkwaarde. Producten als ‘Just Fruit in a Bottle’ in Europa en ‘Chiquita to Go’ in Noord-Amerika hebben Chiquita een sterke reputatie voor kwaliteit en versheid bezorgd.