Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Agf-dieven slaan toe

De afgelopen weken hebben diverse telers te maken gehad met diefstal. Bij een kersenteler in Ijzendoorn is er voor duizenden euro's aan kersen gestolen. Zondag op maandag nacht was het bij dezelfde teler weer raak en is de dief op heterdaad betrapt. De dief ging er zelf vandoor maar liet zijn auto in de boomgaard staan. De politie heeft de auto in beslag genomen en de dader opgepakt die zijn daden heeft bekend. 
 
Courgette
In Offingawier in Friesland sloeg een echtpaar toe. De man stal een komkommer, courgette en een paar euro's uit een stalletje dat aan de weg stond. Later kreeg de man spijt en is hij terug gefietst om de groenten en het geld terug te brengen. De eigenaar van het stalletje keek verbaasd op toen hij de camerabeelden aan het terugkijken was. Het is niet de eerste keer dat er van hem wordt gesloten, meestal merkt hij het snel op en zet de achtervolging in. Vaak zijn de daders toeristen.
 
Bron: Leeuwarder Courant & Stadburen
 
Publicatiedatum: