Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Duijnisveld Kasconstructies: Al 95 jaar mannen van staal

Deze week bestaat Duijnisveld Kasconstructies 95 jaar. Over de hele wereld zijn de stalen kasconstructies van het bedrijf terug te vinden. Op de website Geworteld In Westland een fraai portret van deze Stalen Mannen

Cornelis Leonardus Duijnisveld, grondlegger van Duijnisveld Kasconstructies, startte in 1921 een smederij voor de productie van stalen kasprofielen. Dit gebeurde in een tijd dat de eerste innovatieve kwekers experimenteerden met houten serres en onder 'plat glas'. Het idee slaat aan, waardoor er in 1925 een fabriek gebouwd moet worden aan de Gantel in Poeldijk om de productie in goede banen te leiden.

In 1934 stopt Cees met zijn eigen kwekerij om zich volledig op de kasconstructies te richten. Na de oorlog komen zoons Jan en Aad in het bedrijf. In 1961 wordt een compleet nieuwe fabriek in gebruik genomen aan de Monsterseweg in Poeldijk.

Lees het hele artikel hier.
Publicatiedatum: