Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
De Notekraker richt zich voor het eerst op de consument

Nieuw: noten- en AGF-mixen in een cup

Tholen - De Notekraker in België is al meer dan 30 jaar actief in noten en gedroogd fruit en introduceerde tijdens Tavola 2016 een volledig nieuw concept genaamd Pernoix. Dit zijn cups gevuld met diverse mixen van noten, gedroogd fruit en groenten. Peter de Brauwer, manager van De Notekraker vertelt dat ze zich voor het eerst rechtstreeks richting consumenten gaan bewegen. En dit niet zonder reden.



Spelen met kleur

"Feit is dat de horecasector steeds meer onder druk komt te staan. Daarom willen we ons risico spreiden en zijn we een consumentenconcept opgestart. We bieden op dit moment acht verschillende mixen en het assortiment zal in de toekomst verder worden uitgebreid. De combinaties in de cups zijn heel veelzijdig. Zo hebben we bijvoorbeeld de partymix, met pinda's en rijstkoekjes of de veggie chips met rode biet, zoete aardappel en wortel. De combinaties en verpakking zijn beiden zeer kleurrijk en de reacties op Tavola waren alvast zeer positief", concludeert Peter tevreden.



40% van de producten van de Notekraker wordt geëxporteerd. Met het concept Pernoix zal het bedrijf zich in eerste instantie op België richten. "Met onze acht smaken zullen we hier eerst testen hoe het in de markt valt. Daarna gaan we ook andere landen benaderen. We zien het heel positief tegemoet." AGF-handelaren zijn een belangrijke doelgroep voor het bedrijf. "Groenten en fruit en onze producten gaan hand in hand."

Voor meer informatie:
Peter De Brauwer
De Notekraker bvba
't Lindeke 10
B-8880
St. Eloois - Winkel (België)
www.denotekraker.eu