Promotiecampagne voor Nederlandse aubergines
Met winkelactiviteiten, consumentenevenementen en online activiteiten in Nederland en Duitsland brengen de auberginekwekers deze veelzijdige vruchtgroente onder de aandacht. Zo stond afgelopen zondag de aubergine volop in de picture in het programma Nederland Proeft op RTL 4.
Tijdens het oude timeslot van Carlo & Irene vertelde auberginekweker Anita Bos in het programma Nederland Proeft over de productie van aubergine in Nederland, bereidingswijze en diverse toepassingen. Vervolgens bereidde chef-kok Ed Hoogendijk met aubergine een gerecht.
De consument kennis laten maken en inspireren om aubergine te gebruiken is een belangrijk doel van de auberginekwekers want nog steeds zijn veel consumenten in Nederland en Duitsland onbekend met deze groente.
Auberginekweker Anita Bos laat Winston Pos de veelzijdigheid van aubergine zien en proeven.
Voor meer informatie:
A8
Jupiter 470 (Horti Business Center)
Postbus 666
2675 ZX Honselersdijk
T. 0174 – 63 76 02
M. 06 – 10 360 418
www.aubergine.nl
www.ikbenooklekkeropdebbq.nl