Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
12 t/m 15 juli 2016, Wageningen

Summer School on Image Analysis for Plant Phenotyping

De onderdelen Glastuinbouw en Food & Biobased Reseach van Wageningen UR en de universiteit van Nottingham organiseren gezamenlijk de Summer School 'Image Analysis for Plant Phenotyping' van 12 tot 15 juli in Wageningen.



Deze driedaagse workshop geeft een overzicht van beeldverwerking voor automatische plant fenotypering en is vooral bedoeld voor plantenonderzoekers, die werken aan automatische fenotypering en technische experts bij veredelingsbedrijven, die momenteel of in de toekomst beeldverwerking (willen gaan) toepassen. De training zal een mix bieden tussen onderliggende theorie en praktische opdrachten.

De Summer School is een onderdeel van de EU COST actie FA1306 'The quest for tolerant varieties - Phenotyping at plant and cellular level'.

Bron: Wageningen UR
Publicatiedatum: