Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

AGF-sector Antalya kan €460 miljoen verliezen

De Turkse badplaats Antalya zou zomaar bijna €6 miljard kunnen verliezen als de spanningen tussen Rusland en Turkije blijven escaleren, denkt de Turkse krant Hurriyet. Deze voorspelling werd gedaan tijdens een gezamenlijke persconferentie van afgevaardigden van de Republikeinse Volkspartij. De afgevaardigden belichtten de negatieve impact van de situatie op het toerisme en de landbouw. Momenteel wonen er ongeveer 40.000 Russen in Antalya. De crisis zou de toerismesector van de badplaats €5,51 miljard kunnen kosten en de landbouwsector €460 miljoen.

Antalya heeft dit jaar al ongeveer 25 procent van het toerisme-inkomen verloren en de huidige crisis zal een grote tol van het land eisen. De Russische president Vladimir Poetin heeft al een aantal economische maatregelen tegen Ankara getroffen. Tot nu toe zijn er al drie schepen, beladen met 750 containers groenten en fruit, alsook 600 vrachtvoertuigen (die allen op weg waren naar Rusland) geblokkeerd door de Russische autoriteiten.

Source: fakti.bg
Publicatiedatum: