Sinds haar entree op de Canadese markt is de omzet van Bonduelle met 132% gegroeid, een cijfer dat momenteel een waarde van €124 miljoen vertegenwoordigt. Met de aankoop van de voormalige Sobeys fabriek in Lethbridge, Alberta, zal het belang van Bonduelle op de Canadese diepvriesgroentemarkt groeien naar zo'n 85% tot 90%. Vanuit logistiek oogpunt biedt de nieuwe fabriek mogelijkheden om op de markt in West-Canada door te dringen.
Wanneer men de situatie vanuit Canadees oogpunt beschouwt, komt het er op neer dat Bonduelle vrijwel de gehele markt beheerst. De resterende 10% die niet tot het bedrijf behoort, produceert producten die niet door Bonduelle geproduceerd worden.
Bonduelle heeft €250.000 geïnvesteerd in de fabriek en verwacht dat deze kosten binnen 18 maanden tot 2 jaar terugverdiend zullen zijn.
Daniel Vielfaure van Bonduelle Amerika geeft aan dat de nieuwe locatie zich dichter bij de distributeurs bevindt.