Dé website voor de Nederlandse groententeelt



Mededelingen

Vacaturesmeer »

Laatste reactiesmeer »

Top-5 gisteren

Top-5 afgelopen week

Top-5 afgelopen maand

Euribor

Weer & verkeer




Nunhems introduceert nieuwe, uniforme zaadverpakkingen

Nunhems, de groentezaadleverancier van Bayer CropScience, heeft vandaag de nieuwe verpakkingen voor zijn volledige assortiment groentezaden geïntroduceerd. De nieuwe verpakkingen zorgen voor uniformiteit binnen het bedrijf wereldwijd en voor verhoogd gebruikersgemak. "Of het nu gaat om het ontwikkelen van innovatieve nieuwe groenterassen of een nieuwe verpakking, Nunhems zet zich op alle gebieden in voor maximale prestaties", zegt brandmanager Uwe Dijkshoorn van Nunhems. “Onze nieuwe verpakkingen zijn het resultaat van onze continue inspanningen om ons product voor de klanten verder te optimaliseren."



De organisatie ontwikkelde de nieuwe verpakkingen om het voor de klanten gemakkelijker te maken de groentezaden van Nunhems te herkennen, bewaren en gebruiken. Dit omvat de weergave van alle belangrijke productinformatie, zoals gewas, ras, partijnummer en behandeling op een opvallende vaste plek op de voorzijde van de verpakking en meer gedetailleerde, gemakkelijk te lezen productinformatie op de achterzijde.

In het nieuwe ontwerp worden alle onduidelijke productnamen die op het label werden gebruikt vervangen door algemeen gebruikte vaktermen. Bijvoorbeeld, producten die voorheen onder een merknaam werden verkocht, worden nu aangeduid met duidelijke termen als geprimed, gepilleerd, gecoat enzovoort. "Wij willen zo duidelijk mogelijk communiceren met onze klanten", zegt Dijkshoorn. "Het is tijd dat onze verpakkingen dat ook doen."

Nunhems heeft ook het aantal verpakkingsmaten en -typen aangepast. Hierdoor worden voor sommige soorten nu andere maten en typen verpakking gebruikt, waaronder de steeds populairdere zakjes met blokbodems. Klanten zullen al deze zomer kennis kunnen maken met de nieuwe verpakkingen van Nunhems; de volledige implementatie zal naar verwachting begin 2011 gereed zijn. "Een grote verandering als deze kost tijd,” zegt Dijkshoorn. “Gedurende de overgangsfase kunnen klanten ervan uitgaan dat hun Nunhems-zaden, hoe de verpakking er ook uitziet, steeds dezelfde hoge kwaliteit hybride zaden zijn die ze van ons gewend zijn."

Voor meer informatie:
Uwe Dijkshoorn
Nunhems
Tel: +31 (0)475 599 226
www.nunhems.com

Publicatiedatum: 23-7-2010

 



 

Plaats een reactie:

Naam: *
Woonplaats: *
Email: *
  E-mail weergeven
Bericht: *

 

 

Ander nieuws uit deze sector:

10-9-2010 ZON introduceert nieuwe verpakkingslijn
9-9-2010 SLB-technologie verdubbeld houdbaarheid van verse kersen
8-9-2010 SCA Packaging FSC gecertificeerd
8-9-2010 Nieuw-Zeelanders maken van 1 kiwi 100 plastic lepels
7-9-2010 Bioplast 200 is nieuw bioplastic op basis van aardappelzetmeel
3-9-2010 DeKopshop.nl biedt besparing op gebruiksartikelen voor uw thermoprinter en meer
3-9-2010 Californië gaat mogelijk plastic zakken verbieden
2-9-2010 Coop sluit aan op VersFust pool
1-9-2010 Logi Label introduceert de FX1200e op Macropak
26-8-2010 Moderne vormgeving voor nieuwe generatie Caveco schalensluitmachines
25-8-2010 Verpakkingenbelasting heeft nauwelijks effect
23-8-2010 PKF start met eigen productie kartonnen pallets
20-8-2010 VS: nieuwe spoel-en-klaar verpakking voor druiven
18-8-2010 Krattenuitvouwmachine Lenders naar de VS
17-8-2010 GIA: groene verpakkingen krijgen een boost door klimaatverandering
16-8-2010 CBL pleit voor afschaffing verpakkingenbelasting
13-8-2010 Zeer laag energiegehalte nodig voor verpakking met Mycobond-technologie
12-8-2010 Ishida lanceert nieuwe multihead- en controlewegers tijdens Macropak
11-8-2010 Kokosnoten kunnen de nieuwe duurzame verpakkingstrend worden
11-8-2010 Weens voedselinstituut roept op tot onverpakte agf