Mededelingen
Vacaturesmeer »
- Werkvoorbereider kassenbouw
- Verkoper Tuinbouwmachines
- Ervaren groentespecialist biedt zich aan.
- Allround Kwaliteitscontroleur
- Account Manager of Commercieel Talent
- Trader Volume Exoten
- Veelzijdig medewerker expeditie
- Ervaren export manager
- Import / exportmanager AGF biedt zich aan
- Frunet S.L. Malaga - Sales department
Laatste reactiesmeer »
- Eerste tomaten verpakt door Greenpack op Honderdland (10)
- ZON introduceert snoepmaatjes (2)
- Voedingscentrum: eet verwerkte groenten om aan aanbevolen hoeveelheid te voldoen (1)
- Coroos Conserven introduceert Slurpfruit (2)
- Vrachtwagen AGF-groothandel Gubbels ingezet als busdienst Suriname (1)
- Kromme Jongens nog één keer bij elkaar (1)
- Transportbedrijf Koos van Gaalen neemt Van der Hout Transport over (1)
- Tomatengalmijt steekt de kop op (1)
- Aweta levert nieuwe verpakkingslijn voor ORCA Quality Group (1)
- Voorne Putten Uitzendbureau klaar voor de toekomst (2)
Top-5 gisteren
Top-5 afgelopen week
Top-5 afgelopen maand
Euribor
Bron: homefinance.nl
Weer & verkeer
"Gigantisch veel aanvoer AGF-overschotten"

Tholen - Bij de start van Renes AGF Recycling Services op het Barendrechtse handelscentrum had Erik Renes niet kunnen denken dat de activiteiten zo'n succes zouden worden. "De aanvoer is enorm. We zijn zo uit de kluiten gewassen dat we haast uit ons jasje groeien. Ik denk dat zo'n 80 tot 90% van de bedrijven op het handelscentrum hun AGF-overschotten door ons laat vermoezen."
Zowel verpakte als onverpakte AGF-overschotten worden door Renes AGF Recycling Services opgehaald en verwerkt in een drietal zelfontwikkelde vermaalmachines. Deze verwijdert de verpakking en vermaalt het product tot pulp. De verpakkingen worden gerecycled en de pulp wordt verwerkt in de biogasindustrie. "Momenteel is er veel aanvoer van meloenen en ananas, maar je kunt het zo gek niet bedenken of we verwerken het."

Telers, importeurs, exporteurs, transporteurs en handelaren weten de weg naar Renes inmiddels te vinden. "Ze zijn er ook goed mee, want hun kosten liggen aanmerkelijk lager dan voorheen. We kijken natuurlijk ook weleens naar andere gebieden, maar het Westland kunnen we vanuit Barendrecht goed behappen", vertelt Erik.

Maar liefst drie vermalers staan inmiddels te pompen in het vorig jaar gebouwde pand van Renes AGF Recycling Services. "We zijn de installaties continue aan het verbeteren. Zo hebben we een balenpers aangeschaft en komt er over twee weken een spoelinstallatie", besluit Erik. "We verwerken per dag één tankauto van 35.000 kilo en dan komt er ook nog eens 2.000 kilo vrij aan stromen als karton, plastic en hout, die allemaal gerecycled worden, terwijl ze in het verleden in de verbrandingsoven terecht kwamen. Dus het is echt duurzaam ondernemen ten top."

Voor meer informatie:
Erik Renes
Renes AGF Services
Gebroken Meeldijk 64
Barendrecht
Tel: 010-4192822
Fax: 010-4195652
www.agfrecycling.nl

Publicatiedatum: 23-7-2010
Auteur: Izak Heijboer
Copyright: www.agf.nl
Reacties:
Dit heb niks met overschot te maken. Ik denk dat exporteurs beter op de kwaliteit moeten gaan letten van de handel die ze deze kant op gaan sturen. Sommige containers komt het sap eruit lopen als ze open gaan. Er zit ook een hoop afval bij van gesneden handel. en wie dat betaald? wat denk je van de producent want die mag lekker op zijn centjes blijven wachten tot hij een ons weegt.
importeur, westland
- 23-7-2010 20:54:22
Heb een vraagje wie gaat dat betalen ??
Handelaren die te veel importeren moet beter opletten!!
Wat nou crisis, gun erik het aller beste maar dit slaat echt nergens op.
Importeren moet je leren
exporteur ananas, costa rica
- 23-7-2010 13:12:52
Plaats een reactie:
Ander nieuws uit deze sector:

reageer op dit artikel
mail dit artikel
print









