Dé website voor de Nederlandse groententeelt



Mededelingen

Vacaturesmeer »

Laatste reactiesmeer »

Top-5 gisteren

Top-5 afgelopen week

Top-5 afgelopen maand

Euribor

Weer & verkeer




Eerste paal Innovatoren geplaatst

Op het Floriadeterrein in Venlo is vanmiddag officieel gestart met de bouw van de Innovatoren. Dit gebouw  vormt tijdens Floriade 2012 de entree voor de ruim 2 miljoen bezoekers. Na de Floriade maakt het als kennis- en innovatiecentrum deel uit van businesspark Venlo GreenPark.  Onder grote belangstelling ging vanmiddag de eerste paal van de Innovatoren de grond in. Onder meer Directeur Projecten van de Floriade Sven Stimac en Gedeputeerde Ger Driessen van de Provincie Limburg waren bij dit moment aanwezig.  De Provincie Limburg heeft de bouw van de Innovatoren gefinancierd.



De Innovatoren is een ontwerp van voormalig Rijksbouwmeester Jo Coenen en wordt gebouwd door BAM Utiliteitsbouw Eindhoven. De Innovatoren heeft een totale vloeroppervlakte van 6000 vierkante meter en kent met 10 verdiepingen een hoogte van 70 meter. Daarmee is de toren het hoogste gebouw van de Regio Venlo.

Het glazen “atrium” aan de voorzijde van de toren zal de ingang naar het Floriadepark vormen. In het kader van de Floriade Venlo Principles wordt ook de Innovatoren duurzaam gebouwd en zal het 20 - 25% minder energie verbruiken dan een traditioneel gebouw. In december 2011 zal het gebouw worden opgeleverd.

Voor de Floriadeorganisatie is de start van de bouw een erg belangrijk moment. Vorige maand al werd gestart met de bouw van het andere permanente gebouw op het Floriadeterrein: de Villa Flora. Dit gebouw zal tijdens de Floriade ruimte bieden aan de wisselende bloemententoonstelling en zal na de Floriade ook als bedrijfsruimte op Venlo GreenPark fungeren. Eerder deze week werd het ontwerp van de brug over de A73 onthuld. Deze brug komt uit bij de Innovatoren.



Deze prestigieuze gebouwen zullen, net als de Euromast na afloop van de Floriade in Rotterdam, blijvende landmarks vormen in de regio.

Publicatiedatum: 22-7-2010

 



 

Reacties:


Graag ontvang ik een e- mail adres cq telefoon nr of naam voor contact met de bouwer van dit project ivm deelname met gebruik van de nieuwste agrarische LED belichtings systemen in afwachting
met vriendelijke groet
Johan U van der Ende Sr.
Flowmagic bv Kwintsheul
flowmagic bv Agro LED System , monster- kwintsheul (email) - 22-7-2010 12:27:02


Plaats een reactie:

Naam: *
Woonplaats: *
Email: *
  E-mail weergeven
Bericht: *

 

 

Ander nieuws uit deze sector:

10-9-2010 Capespan koopt belang in Golden Wing Mau
10-9-2010 Rijk Zwaan gekozen tot Beste Werkgever van Nederland 2010
10-9-2010 Univeg hoopt na dramatisch verlies op een beter jaar
10-9-2010 Het Glasteam van The Greenery nodigt telers uit
10-9-2010 Chiquita, Del Monte en Dole gevraagd om informatie marketingacties kinderen
9-9-2010 Monsanto Vegetable Seeds lanceert Living Proof-campagne
8-9-2010 Paul van Geest ziet vandaag Abraham
7-9-2010 Fresh Produce Consortium vraagt opheldering over inkoopstandaard
7-9-2010 Ruim 100 medewerkers van The Greenery rijden met succes de Ride for the Roses
7-9-2010 PT geeft telersverenigingen uitstel aanleveren deel GMO-administratie
7-9-2010 President van Namibië bezoekt Cool Fresh
6-9-2010 Deelname Argos Packaging aan Ride for the Roses succes
6-9-2010 Bespaar duizenden euro's op uw belkosten
6-9-2010 Bedrijfsruimte gezocht in Barendrecht
6-9-2010 Handboek voor de Hollandse agf-handel 2010/11 verschenen bij Uitgeverij Boekhout
6-9-2010 Jos Lakerveld (Rustenburg) viert 60e verjaardag
6-9-2010 Robert Koudstaal van Hispa ziet Abraham
6-9-2010 "Geen andere groenteleverancier die zo landelijk opereert"
6-9-2010 Win fantastische prijzen met de Zespri najaarsactie bij Hagé International
3-9-2010 Total Produce maakt 5,5 procent meer winst